top of page

ZAKUP MEDIÓW

Czas antenowy- masz swoją reklamę i chciałbyś znaleźć jej miejsce w telewizji? Świetnie! Codziennie otrzymujemy raporty oglądalności dzięki czemu trzymamy rękę na pulsie. Znajdziemy Ci miejsce tam gdzie będzie to dla ciebie najbardziej korzystne. Dopasowanie produktu do programu pozwala określić grupę docelową.

PRODUCT PLACEMENT

Najskuteczniejsze z narzędzi marketingowych.  Nawiązywanie do produktu w środku przekazu w taki sposób, żeby przemawiał on do podświadomości odbiorcy gwarantuje w pełni skupionego widza. 

Znamy ściśle określone zasady lokowania produktów.

Od wpisywania scen do scenariusza po nadzór na planie przedstawimy Twój produkt widzom ulubionej produkcji lub telewizji śniadaniowej.

Foodsoft Fotosy (131 of 226).jpg
Foodsoft Fotosy (117 of 226).jpg

BILLBOARDY SPONSORSKIE

Wyprodukowanie ośmiosekundowego billboardu sponsorskiego to dla nas bułka z masłem! Przygotujemy go również do emisji zgodnie ze specyfikacją techniczną. Zostań sponsorem ulubionego programu i dotrzyj do danej grupy docelowej widzów.  

SPOTY REKLAMOWE

Od burzy mózgów przez scenariusz do realizacji. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł przedstawimy Ci go za pomocą storyboardów. Nikt przecież nie lubi kupować kota w worku!  Zobacz swój spot kadr po kadrze zanim przystąpimy do realizacji, a my będziemy trzymać się wspólnie określonych ustaleń.

bottom of page